Služby

Masážne techniky

JAPONSKÁ ZEN MASÁŽ

Masírovanie je pre mňa niečo veľmi individuálne.

Zenová masáž Rinšo-šin, medicína a masáže tela, ako ju poznáme dnes, vznikla v dobe, kedy žil Zenový Majster Ungo Dójó v roku 902. Do súčasnosti bola známa len mníchom v kláštoroch a nikdy nebola odovzdávaná mimo ne. Na jej zdokonaľovaní pracovalo mnoho Majstrov akupunktúry. Mnísi ju používali pred začiatkom každého ročného obdobia ( aspoň 4 x), aby mali dostatok energie a dobré zdravie.

V starom Japonsku ju zdokonalili pridaním techniky šiacu, zamerané na stláčanie bodov bez použitia ihiel. Niektoré prvky tejto masáže sú dodnes používané v japonských nemocniciach.

Majster Kaisen bol lekárom čínskej medicíny a viac ako 25 rokov praktikoval Rinšo-šin na svojich pacientoch. Masáž sa skladá zo štyroch častí a každá z nich má presne danú úlohu :

0. Priestor na zdieľanie zdravotného stavu a potrieb klienta
1. Regulácia svalových systémov, väzov a šliach
2. regulácia systému zažívacieho a krvného obehu
3. Rovnováha nervového systému
4. 10 minútový odpočinok

ZEN masáž Rinšo -šin trvá 2,5 hodiny. Masáž stojí € 75.

Pôsobím v Modre Harmónii, kde Vám rád poskytnem tento zážitok. Objednávky prijímam cez správy, alebo telefonátom na 0948 678 748 alebo mailom cez tento formulárový link (spodná časť stránky kontakt).

Teším sa na Vás

Igor Lukáč , certifikovaný masér ZEN masáže

MASÁŽ PIATICH BRÁN

Masírovanie je pre mňa niečo veľmi individuálne.

Masáž Piatich Brán sa skladá z dôkladného premasírovania oboch nôh, oboch rúk, chrbta, krku a hlavy. Jej dôrazom je Reflexná Masáž nervových zakončený na nohách, rukách a hlavy. Reflexné body v týchto oblastiach sú prepojené zo všetkými orgánmi a časťami celého Vášho organizmu.

Masáž sa skladá zo štyroch častí a každá z nich má presne danú úlohu :

0. Priestor na zdieľanie zdravotného stavu a potrieb klienta
1. Masáž oboch nôh až po bedra s dôrazom na reflexnú masáž chodidiel
2. Masáž oboch rúk až po ramená s dôrazom na reflexnú masáž dlaní
3. Masáž chrbta, medzi lopatkových svalov, krčnej chrbtice a bodov na hlave
4. 10 minútový odpočinok

Masáž Piatich Brán trvá 1,5 hodiny. Masáž stojí € 50.

Pôsobím v Modre Harmónii, kde Vám rád poskytnem tento zážitok. Objednávky prijímam cez správy, alebo telefonátom na 0948 678 748 alebo mailom cez tento formulárový link (spodná časť stránky kontakt).

Teším sa na Vás

Igor Lukáč , certifikovaný masér ZEN masáže

Biorezonancia

BIO-REZONANCIA

Aktivovanie svojich samoliečiacich schopností.

Životne dôležitý príklad biorezonancie je naše slnko a jeho vplyv na náš organizmus. Keď dopadne časť jeho ultrafialového frekvenčného spektra na našu pokožku, nastane bio-rezonancia a spustia sa nám dva fyzikálne procesy. Pigmentácia pokožky a tvorba životne dôležitého vitamínu D.

Skúste si predstaviť, že by ste si vedeli presne naladiť frekvenciu uzdravovania sa, tak jednoducho, ako keď si ladíte rádio. Dlhoročnou praxou je zistené, že je to možné. Už roky pomáham svojej rodine a zvieratám okolo nás, sa naladiť na samoliečiacie tóny. Vynálezca prístroja Rayonex, pán Paul Schmidt nazval naše plne vibrujúce zdravie, symfóniu tónov.

Príčino orientovaná terapia:

1. testovanie a regulácia energetických centier - ako je na tom moja energia?
2. testovanie a regulácia čakier - ako je na tom moja energetická distribucia?
3. testovanie na záťaž geopatogénnych zón - príčina úniku energie.
4. testovanie na záťaž elektrosmogom - príčina úniku energie.
5. testovanie na hladinu acidity organizmu – nosný prvok je strava

Kráľovská cesta - osobný energetický otlačok:

Testujem frekvenčné spektrum od 0 do 100 v intervale 0,5. Z 200 otestovaných frekvencií vyberiem cca. 60 tých, ktoré sú na tom najhoršie a pri terapií ich biorezonančne pošlem naspäť do tela, aby zahájili opravu/reinformatizáciu systému. Keď beží systém správne, potom by sa dalo jeho dianie pomenovať ako samoliečiacou schopnosťou organizmu.

Prenájom prístroja Rayonex PS10 Basic na domáce užívanie

Touto formou môžete nielen seba, ale aj Vašich najbližších, ako aj zvieratká z pohodlia domova sprevádzať, samoliečením. Každý prístroj disponuje s troma kartami, ktoré Vám ušijem na mieru Kráľovskou cestou. Táto terapie netrvá dhlšie ako 30 minút. Mesačne tak môžete mať až do 15 sedení krát 3.

Pôsobím v Modre Harmónii, kde Vám rád poskytnem tento zážitok. Objednávky prijímam cez správy, alebo telefonátom na 0948 678 748 alebo mailom cez tento formulárový link (spodná časť stránky kontakt).

Teším sa na Vás

Igor Lukáč , certifikovaný biorezonančný terapeut Akadémie Paula Schmidta


VETERINÁRNA BIOREZONANCIA

"Vďaka naším zvieratám je na svete menej utrpenia, bolesti a chorôb"

Moja vášeň sa stala mojou prácou. Je to práca s koňmi a veterinárna biorezonancia. Biorezonancia dokáže zvieraťu prinavrátiť jeho samo liečiace schopnosti. Dobrý príklad fungovania biorezonancie je naše slnko a jeho frekvencie ultrafialového žiarenia. Keď sa mu vystavíme, začne naše telo produkovať hormón vitamín D a taktiež sa spustí proces pre pigmentáciu našej kože. Na tomto príklade vidíme, že prírodne žiarenie slnka v nás spúšťa regulačné schopnosti, bez ktorých by život na zemi nebol možný. Svojim prístrojom dokážem vyrábať prirodzené frekvencie podobné nášmu slnku s tou výhodou, že si môžem nastaviť frekvencie ktoré cielene potrebujem.

Kone a zvieratá sú veľmi citlivé bytosti a ich výhodou je v prvom rade cítia. Už na prvý pohľad je zrejmé, že im táto terapia robí dobre, keď si kôň spustí hlavu a s privretými očami vstrebáva terapiu, alebo keď si rozjašený pes počas terapie pospí... U zvierat tak ako u ľudí sa biorezonancia hodí ako príprava na operáciu, na pooperačné stavy, na prevenciu, pri strese a psychických problémoch, pri akútnych stavoch, pri chronických chorobách, alebo pri rôznych úrazoch a mechanických poškodeniach.

Aj pre zviera platí, že potrebuje zdravý priestor pre život. Pod týmto pojmom rozumiem miesto na spanie bez geopatogénnych zón, nízke žiarenie nízko- a vysokofrekvenčného žiarenia, zdravá pitná voda, zdravotne nezávadné osvetlenie a taktiež správne krmivo. Toto sú často krát prehliadané fakty, ktoré sa radia pod PRÍČINY, ktoré vyvolávajú chorobu, alebo zabraňujú uzdraveniu. Súčasťou terapie je aj otestovanie krmiva a taktiež zdravotných doplnok.

Doba harmonizácie zvieraťa zavisí podľa stavu organizmu zvieraťa a môže trvať od 1 do 3 hodín. Bežná doba terapie je 10 sedení. Cena za jednu terapiu je 100€. Ak cestujem nad 30km tam a 30km späť, účtujem si 0,28€ na kilometer.

Referencie:

X-Bionic Šamorín (pohybový aparát)
Jazdecký Klub Karpatia (chronické a akútne zranenia)
JK Borinka (dýchavičnosť a pohybový aparát)
Biofarma Príroda Salaš Stupava (skvalitnenie života - kôň dedko)

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte.

Teším sa na Vás

Igor Lukáč , certifikovaný veterinárny biorezonančný terapeut Akadémie Paula Schmidta

Stavebná biológia - oáza domova a práce

FILOZOFIA STAVEBNEJ BIOLÓGIE

Častokrát nie je potrebná terapia, aby pominula choroba, stačí odstrániť jej príčinu.

Stavebný biológ je prostredníkom medzi Vami a všetkými odborníkmi na bývanie. Snaží sa vytvoriť rovnováhu medzi prirodzeným prostredím pre človeka a modernou technológiou. Ide hlavne o technické (elektrosmog) a zemské žiarenie (geopatogénne žiarenie), znečisťujúce látky, mikrobiálne záťaže, čistotu vody a zdravotne neškodné osvetlenie. Všetko to vplýva a ovplyvňuje náš organizmus. Prednostne sa zameriavam na zdravý spánok a až v druhom rade na pracovnú kvalitu. Prichádzam s jednoduchými, cenovo dostupnými metódami, aby sa docielila harmonická klíma v byte, dome, v práci. Pomocou meracích prístrojov sa zanalyzuje stav a priebežne si nahrávate na mobilný diktafón náš celý rozhovor, ktorý obsahuje vypracovaný protokol harmonizácie a ďalších odporúčaní. Preto ponúkam:

1. Lokalizáciu geopatogénnych zón a efektívne riešenia

2. Technické riešenia proti elektrosmogu do domácností, do auta a na mobil

3. Poradenstvo pri kúpe a inštalácii harmonizačných zariadení tretích

4. Poradenstvo a meranie pozemkov pri ich kúpe, alebo stavbe nehnuteľnosti

Pre zmeranie jednej postele, poprípade jej správnemu nastaveniu je zhruba potrebne počítať s dvoma hodinami.
Pre zmeranie jednej postele plus celkovej analýze bytu/domu, je zhruba potrebných 3. - 4. hodín.

Cena za hodinu je € 50,-. Nad 30km si účtujem 0,28€ za kilometer.

Dohodnite si termín poradenstva...

Teším sa na Vás

Igor Lukáč , certifikovaný stavebný biológ Akadémie Paula Schmidta a Institútu pre Stavebnú Biológiu a Zdravie IBUG

Pár príkladov, ktoré rieši stavebná biológia

DOMOV A NÁŠ PRIESTOR NA SPANIE

Domov je oázou pokoja a zdrojom načerpania nových síl

Pokiaľ je zharmonizovaný, dokáže priniesť rodine blahodarné účinky na rôznych úrovniach:

Jednoduché zaspávanie
Zdravý regeneračný spánok
Schopnosť otehotnieť
Pokojný priebeh tehotenstva
Zdravý vývoj bábätka
Zdravé a harmonické rodinné vzťahy
Koncentrované a efektívne učenie školáka
Odbúranie ADHD a iných diagnóz
Podpora pri uzdravovaní seniorov a chorých

To kde spíme o tom už hovoril Lekár a filozof Paracelsus (1493 - 1541), ktorý povedal, že "neexistuje žiadna účinnejšia metóda ako si zruinovať svoje zdravie, ako si ľahnúť do chorej postele" - tým myslel geopatogénne zóny, ku ktorým sa pridružil ešte elektrosmog vo forme nízko a vysokofrekvenčného žiarenia.

Geopatogénne zóny fungujú ako fyzikálny jav priloženia ruky k studenej stene, kde cítime chlad. Chlad cítime preto, lebo tá studená stena z nás odsáva teplo. Tak isto aj geopatogénne zóny z nás vysávajú energiu, lebo vibrujú nízko energeticky, oproti našej biologickej energií.

U elektrosmogu je vysvetlenie tiež jednoduché. Kľudový režim našich buniek sa nachádza v zápornom napätí, čiže v hladine mínus (približne okolo -80 mV ). Zato všetky elektrické zariadenia žiaria napätie v pozitívnom spektre (bežne od 500 - 1500 mV pri nízkofrekvenčnom žiarení). To znamená, že toto napätie je človeku neprirodzené a tým pádom zdravotne škodlivé.

Ja sa riadim normou stavebnej biológie, ktorá vychádza z biologického pohľadu na človeka a nie stále sa zvyšujúcou priemyselnou normou. Na zamyslenie by malo nabádať norma, ktorá sa delí na dve časti. Jedna pre domov, ktorá je nižšia a druhá vyššia, ktorá platí pre pracovné prostredie. Osobne mi to príde, ako by sa vychádzalo z toho, že keď idem do roboty, tak je moje telo odolnejšie voči žiareniu, ako keď som doma...

Pre viac informácií ma kontaktujte prosím.

OPEN OFFICE, ZA KASOU, ALEBO DOMA ZA PC

Toto sú priestory najzaťaženejšie na nízko a vysokofrekvenčné žiarenia

Na chvíľu sa zamyslite, choďte do seba a pocíťte ten pocit, keď idete do práce...

Je to príjemný, alebo nepríjemný pocit? Cítite frustráciu, alebo radosť? Dokážete sa v práci plne sústrediť a mať svoj kontinuálny výkon, alebo strácate záujem, pozornosť a ste skorej podráždený? Dokážete sa po práci venovať svojej rodine, svojim koníčkom, alebo domácim prácam?

To všetko sú dôležité otázky, pretože v posteli strávime 1/3 nášho životného času a hneď po nej nasleduje naša práca. V tej strávime dalšiu 1/3 nášho života, ktorá zároveň formuje našu zvyšnú 1/3, náš voľný čas. Preto je dôležité, aby bol náš pracovný priestor podporným miestom a prestal nám brať energiu, ktorú ešte po práci potrebujeme, aby sme mohli plnohodnotne žiť.

Pre viac informácií ma kontaktujte prosím.

TERAPEUTICKÉ A WELLNESS ZARIADENIA

Bez elektrosmogu a geopatogénnych zón je uzdravovanie rýchlejšie

V biorezonančnom centre môže priestor kde leží, alebo sedí testovaný klient rozhodovať medzi správnym a skresleným výsledkom testovania, rozhoduje o intenzite terapie a miere uvoľnenosti klienta počas celej terapie.

V poradenstvo psychologických centrách môže správne situované sedacie, alebo ležiace miesto prispieť k uvoľneniu sa a k otvoreniu sa terapeutickému procesu a zabezpečiť dostatok energie pre kontinuálnu prácu.

V masážnych centrách prispieva správne umiestnenie masírovaného k väčšej miere uvoľnenosti, regenerácií a odpočinku. Je dôležité, aby klient odchádzal v uvoľnený a obohatený o zvýšený energetický stĺpec.

Správne situovaná posteľ na spanie vo wellness, rehabilitačných a iných pobytoch dáva prvotný základ na to, aby mohla byť liečba úspešná.

Pre viac informácií ma kontaktujte prosím.