Chemoterapia

Rád by som Vám povedal niečo v skratke o chemoterapií. V čase keď ochorela moja nebohá žena na rakovinu krku (epithel karcinóm na krku), tak nám ako prvé poradili chemoterapiu. Jasné ideme. Pohovor u rádioložky dopadol super, bol som spokojný, že bude mať 60 percentnú pravdepodobnosť na Život.

Ok, poďme si ešte pred nástupom na terapiu spraviť druhý názor u Doktora Kroissa (Európska medaila za celostnú medicínu a úspechy v celostnej terapií rakoviny), u Doktora Köstlera (prezident rakúskej onkologickej komory) a potom ešte u zopár ďalších v susednom Nemecku.

Prišlo nám obom nevoľno keď sme sa dozvedeli pravdu. Spomínaních 60 percent bola lož. V našom prípade nám klamali dvojnásobne, lebo na tento typ rakoviny nezaberá skoro žiadne chemoterapia, no túto pravdu zatajovali. Bolo nám vysvetlené, že percentuálna miera prežitia sa nachádza pod 10 percent. To nieje všetko. Viete vlastne čo tým myslia? Spomínaných 10 percent, sú ľudia, ktorý prežijú 5 rokov. Čiže prežitie = 5 rokov ani o deň viac. To je také isté zavádzanie ako pri štatistikách predčasného úmrtia fajčiarov. Zomriem ako 92 ročný fajčiar a napriek tomu ma pridajú do kategórie predčasného úmrtia.

Viete čo je naozaj blbé pri chemoške? Čas! Čas ide proti Vám. Hovorím to preto, lebo keď človek nastúpi na terapiu, tak mu musia brať priebežne vzorky krvi, aby vyhodnotili či môžete dostať ďalšiu dávku. Čo sa deje v tomto medzičase? Je to podobné ako pri antibiotík. Otec chirurg mi vysvetľoval, keď ešte žil, že medicína má už teraz problém, lebo antibiotika prestávajú fungovať. Prečo? Tak isto ako sa mi vieme evolučne prispôsobovať podnebiu, alebo žiareniu, tak isto to vie aj základná bunka ochorenia. Vedci zistili, že kmeňová bunka rakoviny sa delí veľmi pomaly, no zato jej chemoterapia a ožarovanie neuškodí. Zmieňované metódy zabíjajú úspešne rýchlo sa deliace rakovinové bunky. Preto sa zo začiatku hovorí o úspešnom potlačení rakoviny, no ona sa vráti ako bumerang, ktorý už pozná nepriateľa. Táto základná bunka nielenže má schopnosť sa učiť ako byť rezistentná, ale má možnosť vytvoriť ľubovoľnú formu rakoviny.

Rakovina vzniká tam, kde je disharmónia na fyzickej úrovni, ktorá je prepojené s duchovnou súčasťou našej duše. Po jednej dvoch terapiách a bez efektívnej immunoterapií, ktorá nieje vôbec IN v našom zdravotníctve, sa celá harmónia tela rozpadá a rakovina má tendenciu metastázovať aj v iných oblastiach tela.

Hovoril som o čase. Chemoterapia má jedno efektívne využitie, keď potrebujete trochu času na prehodnotenia života. Doktor nám povedal, že môžeme použiť jednu, alebo dve dávky, aby sme poničili to rýchle bujnenie, no skorej nás nabádal nato, aby sme si zaplatili cielený zásah do čierneho! Jedná sa o „Chemosensibilitäts-test“ (pozrite google) čiže test, kde skúšajú, ktorý typ chemoterapie najlepšie zaberá na vzorku, ktorá sa zoberie z tela človeka. Táto možnosť tu je, no málo kto o nej hovorí a taktiež sa neprepláca zdravotnou poisťovňou. Tak ako som spomínal, tiež len barlička, keď sa nezapojí immunoterapia a hlavne keď sa človek neprepojí z jeho vlastnou dušou a nevypočuje svoje vlastné potlačené priania a potreby, alebo nejde svojou životnou cestou. O tom ako komunikovať a načúvať svojej duši nabudúce...

Prevratný nový výskum dokázal, že chemoterapia je zodpovedná za šírenie rakoviny a spôsobuje vznik smrteľných nádorov