Mammovision vs Mamograf

Každá žena ktorá bola už raz na preventívnej prehliadke na mamografe vie, že to nieje žiadna prechádzka ružovou záhradou. Som realista a praktik. Keď sa mi zlomí dáka kosť v tele, idem na röntgen. No naozaj nevidím zmysel v tom sa chodiť preventívne ožarovať. Určite existuje milión dôvodov prečo áno, no radšej volím vedomú cestu a rád by som Vás oboznámil s rakúskym patentom jednej úžasnej doktorky med. Sasanne Cermak-Mozsonyi.

Jedná sa o termovíziu. Táto diagnóza je určená pre každého (pre muža, pre žena aj pre tehotné a kojace matky a pre deti) v každom veku, lebo sa telo nevystavuje röntgenovému žiareniu a tak nezaťažuje náš organizmus.

Keby ste chceli neškodnú alternatívu mamografu, tak odporúčam tento novodobý prístup ku zdraviu. Môžete si dať preskenovať len prsia, alebo aj celé telo a zistiť tak, kde Vám prebiehajú zápalové procesy. Tento poznatok je z môjho pohľadu veľmi dôležitý, lebo nebádaný, alebo chronický zápalový proces, stojí telo veľa energie. V momente, keď sa dostanete v živote, do ešte väčšieho zaťaženia, tak sa môže tento zápal dostať z pod kontroly imunitného systému a v tom bode sa Vám ponúka široké spektrum ochorení.

Z vlastných skúseností ju môžem ďalej odporučiť, lebo je zodpovedná, znalá vo svojom obore a vie veľmi dobre poradiť v ženských aj mužských ochoreniach. Nakoľko je Rakúsko podstatne ďalej a otvorenejšie oproti Slovensku, tak sa Vám ponúka širokospektrálne riešenie problémov.

Niekedy sa čaká na vyšetrenie týždeň a niekedy tri mesiace. Za vyšetrenie sa pravdaže platí, no ten kto si cenní svoje zdravie, vie akú hodnotu má. Pani doktorka pracuje vo Viedni a má svoju ambulanciu aj vo veľmi peknom mestečku pod Viedňou vo Wiener Neustadt, Frauengasse 2. Dohovoríte sa po nemecky, možno po anglicky a z mena mám pocit, že možno aj po maďarsky.

Infrarot Medical Center
Dr. Med. Susanne Cermak-Mozsonyi
2700 Wiener Neustadt, Frauengasse 2
Mobil: 0043 / 676 925 7765
Mail: office@inframed.at
www.inframed.at
Ordinuje: Streda, štvrtok, piatok od 08:30 do 13:30

Články k téme:

Když vám lékař navrhne vyšetření na mamografu, odpovězte mu následovně, radí Dr. Ben Johnson

Mamografia a rakovina prsníka: Riziká, o ktorých vám lekár nepovie