Pre ženy a mužov, ktorí majú ženy.

Začnem Clary calmom. Je to esenciálna zmes určená na stimuláciu hormonálnej rovnováhy a pomoc v predmenštruačnom období. Táto zmes je určená tínedžerkám, všetkým ženám ktoré pociťujú nepríjemné syndrómy PMS (ako napr. emočné napätie, alebo výkyvy, demotivácia, nedostatok vízií, kožné problémy, únava, nervové vyčerpanie, stres, menštruačné kŕče a tok, disbalanc v sexuálnej túžbe, podráždenosť a bolesť hlavy, alebo podbruška), ženám v prechodnom období a aj pre mužov, ktorí taktiež môžu trpieť hormonálnou nerovnováhou.

Táto zmes obsahuje harmanček, céder, ylang ylang, muškát, fenikel, mrkvové semienko, palmarosa a vitex. Najkrajšie je, že si môžete vybrať kde si ho nanesiete. Na zápästie a členky, pri kŕčoch na podbruško, na spánky, na kosť za uchom, na dlane a chodidlá, dýchať obohatený vzduch touto esenciou pomocou difúzera, alebo na miesto podľa Vašej osobnej potreby a precítenia.

Clary calm zoženiete u mojej ženy na Seba-Vedomá Žena, alebo info zavináč sebavedomazena.sk

Bolesti v prsiach? – Mastodynon.

Niekoľko dní pred cyklom trpí veľa žien pocitom napätia a opuchu pŕs. Prsia sú citlivé na dotyk a ich objem sa zväčšuje. Častá príčina je hormonálna nerovnováha a nedostatok Vitamínu E, B1 alebo B6 (keď tak, tak rovno B-Komplex a Éčko). Stav nazývaný aj ako mastodýnia.

Je dostať aj na Slovensku, no zo skúseností chutí lepšie tabletka z Rakúska ako alkoholové kvapky. Čisto prírodný preparát Mastodynon, ktorý pozostáva z Keuschlamm (Mönchspfeffer), Alpenveilchen, Tigerlilie, Ignatiusbohne, blauem Hahnenfuß a Schwertlilie reguluje hormonálnu nerovnováhu. Týmto zasahuje do príčiny symptómov a zmierňuje napätie a naliatie prsníkov a reguluje poruchy menštruačného cyklu.

Mastodynon zoženiete v lekárni v Kittsee http://apotheke.kittsee.at/v1/ je to najbližšia lekáreň k Bratislave (zavoláte ráno a poobede to tam už je)

Ak by príznaky naznačovali príchod novej dušičky, tak som šťastný, že Vám môžem predstaviť Epino. Dalo by sa hovoriť aj o jemnom štarte do života. Radosť, fascinácia, emócie, ale aj tvrdá práca. Pôrodné asistentky hovoria vedome o „pôrodnej práci“.

Aby ste Vy a Vaše dieťa vyštartovali pripravení do nového života, môžete už pred pôrodom niečo spraviť. Cielene a jemne, pravidelným tréningom s EPI-NO Delphine a EPI-NO Delphine Plus môžete efektívne predchádzať bolestivým zraneniam hrádze pri pôrode ako napr. narezanie hrádze, alebo jej natrhnutí. Dobrá príprava, kratšia pôrodná doba, menej komplikovaný pôrod znamená menej stresu aj pre Vaše dieťa.

Určite aj masáž hrádze môžete byť podporná, no niekedy nedostatočná. Možné dôsledky zranenia hrádze sú zápaly, jazvy (jazva ako tkaninová blokáda, kde neprúdi životná energia), bolesti pri stolici, alebo pri milovaní. Ak si predstavíte, že hlava a telo malého dieťatka Vám polezie z Vašej najintímnejšej časti tela, tak je na pováženie, či by nestálo zato, túto partiu adekvátne pripraviť?

podrobnejšie info na zenskekruhy.sk (Stlačením linkusa dostanete priamo k blogu)

Googlite, alebo dostať aj na perimbabe (to je link)

Návšteva u gynekológa a dobre známe hodnoty z cytológie, pozná skoro každá žena. Na rutinnej prehliadke u rakúskej doktorky Dr. Med. Susanne Cermak-Mozsonyi (termovízia) sme sa konfrontovali s vaginálnymi čipkami Cikatridina. Pozostávajú z kyseliny hyalurónovej, z extraktu Centella Asiatica, z extraktu Calendula, z extraktu Aloe Vera, z esenciálneho oleja Malaleuca, z polysyntetického Glycerínu a antioxidant BHT (stabilizačná látka).

Komu tieto bylinky niečo hovoria, tak už tuší, že tento prípravok pôsobí na regeneráciu vaginálneho epitelu (tkanivo). Nápomocné pri atrofií (zmenšenie tkaniva) a pri dystrofií (chybné zásobenie tkaniva). Podporuje hojenie po pôrode, po gynekologických zákrokoch, pri dystrofií ako následok chemoterapie, po ionizačnom ožarovaní, pri vaginálnej suchosti, aj ako dôsledok nedostatku Estrogénu.

Popri všetkým pozitívnym vlastnostiam odpísaných z letáčika nám bolo povedané, že dokáže efektívne znížiť stupeň PAP-Testu v tele o jeden až dva stupne, od úmernosti snahy v iných oblastiach života ako napr. životospráva (úprava stravy). Husté že?

Jeden link Heureka ináč googlite

Prejdime teda k ubúdajúcemu kameňu. Jedná sa o silno čistiaci kameň (100% prírodné zložky), ktorý sa vsunie do pošvy a nechá sa tam devädesiat sekúnd (pozri sprievodny leták).

Tento kameň dokáže pravidelným používaním nielen stabilizovať, ale aj vyčistiť vnútro Vášho klenotu. Je to ako keby ste zhadzovali starú omietku z bytu v ktorom sa chcete dobre cítiť. Staré nánosy, plesne, proste všetko čo tam nepatrí - preč.

Udržiava v dobrom stave vaginálnu mikroflóru a vaginálnu sliznicu, citlivosť vagíny pre lepší sexuálny prežitok a regeneruje pôrodné cesty po pôrode.

Predstavujem Secret Ceres.

http://www.intimnenakupy.sk/eroticke-pomocky-pre-zeny/secret-ceres-2/
https://intimnezdravie.sk/shop/produkty-pre-zeny/secret-ceres/
https://www.vitalvibe.eu/cs/kosmetika/448-secret-ceres.html

Aroma lekárnička pre ženy. Predstavte si, že na každú emóciu existuje esencia, okrem jednej a to je Láska. Dobrý štart na spoznávanie samej seba skrz čo mi voní, alebo čo viem, že čo mi pomôže. Od Levandule, ktorá krásne upokojí a pohladí na duši, cez balance, ktorý ma vie upokojiť v hektike môjho života, alebo citrón, ktorý mi dá elán, divoký pomaranč mi dá slnko do života, hravosť a radosť. Moja milovaná žena, Vám určite rada pomôže pri výbere tých správnych esencií, do Vašej osobnej malej taštičky lekárničky.

Ak by ste nevedeli zohnať niečo zo spomínaného sortimentu, rád Vám môžem byť nápomocný. V tomto bode by som rád poukázal na nájdenie lekárničiek na mieru, aj v iných oblastiach života. https://zelenymuz.sk/osobna-lekarnicka/

Zelený muž

V prípade závažnejších problémov alebo opakujúcich sa zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.