Rakovi, no a?

Ovce a bača

A čo? Mám sa teraz posrať? Každú sekundu zabíja naša imunita rakovinotvorne bunky, ktoré sa snažia utekaaaaaaj kade ľahšie! Kde sme na ceste zabudli žiť tento princíp? Čo sa stalo z naším právom byť kompletný človek. Okrem bačov na salaši, málo kto z nás vie žiť – bezprostrednú prítomnosť, radosť, spokojnosť, blaho...želám, toto si v živote vytvárajte a Vaša imunita dostane turbo. Staňte sa bačom svojmu telu. Kam idete Vy, tam Vás Vaše telo, Vaše črieda buniek nasleduje. Cíťte sa dobre, vytvárajte si dobre pocity, dolujte ich zo seba. Pravidelným cvičením tejto techniky, sa Vaše bunky stanú oným pocitom, zmeníte ich vibráciu.

Stále zostáva Otázka z čoho všetkého sa skladá rakovinotvorná bunka. Doposiaľ našli v takejto bunke, opakujúc sa 38 patogénou, ako sú vírusy a spol. Frekvencia patogénou je známa. Predstavme si, že by existovala tabuľka frekvencií, ktoré ešte škodia človeku. Samotné emócie majú svoju frekvenciu, ktorou vybrujú. Strach, Panika, frekvencia lásky. Frekvencia nášho úsilia pozdvihnúť našu náladu na úroveň blaha, vytvorí tak silné elektromagnetické pole, ktoré si pomyselne predstavte, že vytlačí frekvenciu choroby z tela von.

Sila nášho zamerania sa + naša veškerá nádej + kto sa snaží vytvárať/prežívať štastie vo svojom živote (aj keď sa len hrajete a druhý Vám povie, nehraj sa!, nespoznávam ťa!, si iný!, to čo ti tie sprosté kamarátky nahovorili! atď... tak s kľudom môžem povedať, že sa človek musí nato hrať a až potom sa tým môže stať) ten dokáže svojou prirodzenosťou ovládať svoje zdravie. Pravdaže to vyžaduje aj jednu vec, poznať sa.

Aj pre zdravie je veľmi potrebné správne smerovanie v živote, ktoré naša duša potrebuje. Jeden potrebuje byť drevorubačom, druhý bankárom, no keď sedím za okienkom v banke a nejdem sa stať drevorubačom, lebo to je to, čo najviac na svete potrebujem, tak telo postupne ochorie. Choroba je niečo ako barometer, ako ďaleko sa od našich životných potrieb vzďaľujeme. Základná potreba – seba láska. Keď si to v našom živote opravíme, naše postoje, bolesti a budeme sa viac pozerať na nebo, tak budeme priťahovať podobné frekvencie ako napríklad prechádzky v lese, spoločne strávený čas s rodinou, mať na seba adekvátne veľa času podľa potreby, proste duševný a materiálny blahobyt. Tak budeme šťastne zdraví.