Tajomstvo – Nevyliečiteľné, je vyliečiteľné z vnútra.

Aby ste pochopili celistvo o čom tu píšem, pozrite sa tiež na film „Tajomstvo (The Secret)“ na Youtube.

Nech sa páči, stlačením presmerovania sa dostanete na YouTube s Videom. Presmerovanie. Šípku stlačiť, iba keď si chcete film stiahnúť skrz safefrom.net.

Rad by som prepojil a poukázal na prepojenie tajomstva s fyzickým procesom liečenia, tak ako to vlastne skutočne je. Pán Antoine Bechamp to spomenul už v devätnástom storočí, keď prišiel nato, že choroba neprichádza z vonku, ale z vnútra. Zistil totiž, že v našom tele existuje forma menšia ako je bunka, ktorá sa dokáže meniť do šestnástich podôb, čiže ma šestnásť štádií vývoja, kým sa vráti späť a dovŕši svoj koniec, alebo začiatok? Keď si to predstavujem ja, tak to vidím ako kruh. Čo je kruh? Zase hovorím o živote, o prírode. My sme príroda. 5 elementov, alebo „5. element“ (Film 5. element je link a vrelo odporúčam, ako prijemne odreagovanie sa, poplakanie, veľa akcie, aj smiechu a hlavne pravdy).

Čiže patrime do toku energie prírody. Nepatríme do toku negatívnej energie. Teda pardon, negatívna energia neexistuje. Existuje iba Energia, ta je bezpohlavná. Fyzici hovoria o frekvenciách. Buď je dáka frekvencia pre nás neprirodzená, čiže neprospešná, alebo je prospešná, čiže prirodzene. Keď sa hovorí o smútku, hnevu, stresu, hanbe, a potom o radosti, o hojnosti, o láske, tak sa vyjadril Dalajláma nasledovne: Verím, že vibrácie nepríjemných emócii, sú nám viac neprirodzené, ako tie ktoré pociťujeme ako príjemné.

Späť k Bechampovy. Kruh z ktorého vznikol život, bunka ktorá je architektom nášho stvorenia, bunka ktorá je zároveň sama chorobou, sa nazýva Prion. To načo prišiel on pred vyše 100 rokmi, prišli teraz vedci, on nazýval Priony Microzymy. Teraz máte príležitosť a poznanie k tomu, aby ste dokázali čokoľvek, byť zdravý, žít v blahobyte, žít v láske s láskou, byť samým sebou. Nájsť najprv seba, ako v mužskom, tak aj ženskom tele. Na jednu vetu si dovolím všetkým tykať :) Myslíš si naozaj, že je náhoda to, že akurát čítaš toto? Hľadáte vojnu, alebo mier? Teraz nielenže Vy, ale hlavne aj JA som dostal, aktivovať ďalšie percento svojej vlastnej mozgovej aktivity. Spomínate ten potenciál? Potenciál našich všetkých hnacích a tvoriacich mechanizmov?! Prihorieva, dostávame sa do hĺbky.

Ten kto si trúfa, pridaj komentár a napíš čomu si uveril, pre akú oblasť otváraš svoje dvere, čo absolútne prijímaš do svojho života, čo aktívne prejavuješ na von a vo vnútri vyčkávaš, vytrvávaš, odkladáš svoje strachy. Teraz ste pochopili. Precítite... keď uveríte a postaráte sa o Vaše vlastné Svetlo Viery.

Kliešť! Na Vision Queste, som mal okolo toho malého červeného, aj biely fľak. Strach ako prvé, ok odkladám. V prírode bez jedla , len z vodou, hľadanie samého seba, videnie a precítenie seba, a vsťahou okolo mňa . Proste môj život . Teraz po viac ako mesiaci sa ranka nezahojila. Idem do uvoľnenia a Viery, že starostlivosťou o seba, prenechávam liečivu schopnosť tela v ktorom prebývam, aby sa samé vyliečilo.

Môj podiel na zdielaniu :)

Prajem krásny slnečný deň, každému.